ISSN: 0377-9777 / e-ISSN: 1308-2523
Ana Sayfa İletişim English
 
Turk Hij Den Biyol Derg: 65 (ER-1)
Cilt: 65  Ek: ER-1 - 2008
Özetleri Göster | << Geri
EPIDEMIYOLOJI RAPORU
1.
Ulusal Enterik Patojenler Laboratuvar Sürveyans Ağı (UEPLA) Verilerinin İlk Üç Aylık Analiz Sonuçları
Revasiye Kayalı Güleşen, Figen Sezen Sevimli, Uepla Çalışma Grubu Üyeleri
Sayfalar 1 - 3
Makale Özeti | Tam Metin PDF

2.
Global Salm-Surv Ve Aktiviteleri
Figen Sezen Sevimli, Revasiye Kayalı Güleşen
Sayfa 4
Makale Özeti | Tam Metin PDF

3.
Gıda Güvenliği Ve Beslenme Araştırma Müdürlüğü Gıda Bakteriyolojisi Laboratuvarı Verilerinin Değerlendirilmesi
Işık Yılmaz
Sayfalar 5 - 6
Makale Özeti | Tam Metin PDF

4.
Chikungunya
Çeviren: Hasan Bayrak
Sayfalar 7 - 8
Makale Özeti | Tam Metin PDF


Türk Hijyen ve Deneysel Biyoloji Dergisi (Turkish Bulletin of Hygiene and Experimental Biology) bağımsız, uluslararası, Türkçe ve İngilizce dilinde, hakemler tarafından gözden geçirilen, online yayınlanan ve serbest erişimli bir dergidir.


Dergimiz; bireysel kullanıcıların ve kurumların ücretsiz kullanımını mümkün kılan açık erişimli bir dergidir. Kullanıcıların makalelerin tam metinlerine, yayıncı veya yazardan izin almadan erişim sağlayarak, okuma amaçlı yükleme yapma, kopyalama, dağıtma, çıktı alma, arama yapma işlemlerini gerçekleştirmelerine olanak verir. Bu sistem açık erişimli BOAI[1] tanımlaması ile uyumludur.

 

Türk Hijyen ve Deneysel Biyoloji Dergisi (Turk Hij Den Biyol Derg); CAB Abstracts (Abstracts on Hygiene and Communicable Diseases, Diagnosis of Human Diseases, Tropical Diseases Bulletin, Global Health, AgBiotech, Veterinary Abstracts, Food Contamination, Residues and Toxicology, Human Toxicology and Poisoning), DOAJ (Directory of Open Access Journals), Index Copernicus, CAS (Chemical Abstracts Service), Google Scholar, Google, Open J-Gate, Ulrichsweb and Serials Solutions, NewJour, Genamics JournalSeek, Academic Journals Database, Scirus Scientific Database, Ovid Link Solver, BASE (Bielefeld Academic Search Engine), EBSCOhost Electronic Journals Service (EJS), Libsearch, Medoanet, SCOPUS, Türkiye Atıf Dizini, Türk-Medline ve TUBITAK-ULAKBIM Türk Tip Dizini'nde dizinlenmektedir.

 
LookUs & OnlineMakale