ISSN: 0377-9777 / e-ISSN: 1308-2523
Ana Sayfa İletişim English
 
Turk Hij Den Biyol Derg: 47 (2)
Cilt: 47  Sayı: 2 - 1990
Özetleri Göster | << Geri
TÜM DERGİ
1.
Yıl 1990 Cilt 47 Sayı 2 Basılmış tüm dergi

Sayfalar 137 - 258
Makale Özeti | Tam Metin PDF

ARAŞTıRMA
2.
Rifampisin Tedavisi Sırasında Oluşan Toksik Hepatit İnsidensi
The Toxic Hepatitis Rate During The Rifampicin Trearment
Pekcan Demiröz, Aziz Hacıbektaşoğlu, Kenan Keskin, Hasan Irmak, Abdullah Ceylan
Sayfalar 251 - 258


Türk Hijyen ve Deneysel Biyoloji Dergisi (Turkish Bulletin of Hygiene and Experimental Biology) çift kör hakemlik süreci uygulanan, bağımsız, uluslararası, Türkçe ve İngilizce dillerinde, online yayımlanan ve serbest erişimli bir dergidir.


Dergimiz; bireysel kullanıcıların ve kurumların ücretsiz kullanımını mümkün kılan açık erişimli bir dergidir. Kullanıcıların makalelerin tam metinlerine, yayıncı veya yazardan izin almadan erişim sağlayarak, okuma amaçlı yükleme yapma, kopyalama, dağıtma, çıktı alma, arama yapma işlemlerini gerçekleştirmelerine olanak verir. Bu sistem açık erişimli BOAI[1] tanımlaması ile uyumludur.

 

Türk Hijyen ve Deneysel Biyoloji Dergisi (Turk Hij Den Biyol Derg); Index Copernicus, ResearchGate, CAS (Chemical Abstracts Service), Google Scholar, Google, Open J-Gate, Genamics JournalSeek, Academic Journals Database, Scirus Scientific Database, EBSCOhost Electronic Journals Service (EJS), Medoanet, SCOPUS, Türkiye Atıf Dizini, Türk - Medline ve TUBITAK - ULAKBIM Türk Tip Dizini’nde yer almaktadır.

 
LookUs & OnlineMakale